ورود ثبت نام 0 سبد خرید
جمعه سیاه در ترکیه و سایت ترندیول

تخفیف های جمعه سیاه

در سال های اخیر اصطلاح جدیدی وارد زندگی ما به خصوص روال خرید ما شده است. "جمعه سیاه". پس این جمعه سیاه چیست؟ چرا این نام را گرفت؟ تخفیف های جمعه سیاه چه زمانی موجود است؟ جمعه سیاه در کدام کشورها برگزار می شود؟

جمعه سیاه در ترکیه

با توسعه تجارت الکترونیک در سال‌های اخیر، تخفیف‌های جمعه سیاه  در سراسر جهان گسترش یافته است. به لطف این روند که امروزه در سایت های تجارت الکترونیک نیز دنبال می شود، افراد می توانند از صف های فروشگاه ها دور بمانند و با یک کلیک محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. تخفیف های جمعه سیاه نیز در ترکیه به طور فعال اعمال می شود. جمعه سیاه و تخفیف های آن منشا جهش عظیمی در خرید کاربران ترکیه ای نسبت به یک روز عادی میباشد. با در نظر گرفتن میانگین ها در ترکیه، مشاهده می شود که قیمت ها در این مدت تقریبا دو برابر تخفیف دارند.

جمعه سیاه در سایت ترند یول ترکیه

Trendyol روزهای افسانه‌ای را که بزرگترین تخفیف‌های سال می‌نامد، در تاریخ 2 آذرماه (23 نوامبر) ساعت 00:00 آغاز می‌کند! در تخفیف های جمعه سیاه که به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت، تخفیف های عالی برای صدها هزار محصول!  با Legendary Days در 4 آذرماه (25 نوامبر) ساعت 00:00، تجربه خریدی که ذهن شما را با تخفیف ها و کمپین های مارک های مورد علاقه خود که در هیچ جای دیگری نمی توانید پیدا کنید، شگفت زده می کند.

جمعه سیاه چیست؟

اولین نمونه یافت شده متعلق به یک روزنامه محلی در سال 1961 است. به دلیل بحران در دهه 1960، بسیاری از کسب و کارها شروع به فروش محصولات باقی مانده خود با 80 درصد تخفیف کردند تا فروشگاه های خود را تعطیل نکنند. فروشگاه ها تخفیف های افسانه ای را اعمال کرده اند تا محصولات باقی مانده و فصل جدید را به مدت 1 روز از انبار خارج کنند. با این تخفیف ها، صف هایی در بسیاری از فروشگاه های آمریکا تشکیل شد و مردم به سمت این کمپین های تخفیف هجوم بردند. سپس به یک سنت تبدیل شد و کمپین های تخفیف هر ساله در آخرین جمعه ماه نوامبر با نام جمعه سیاه شروع می شود. تمام فروشگاه های سراسر جهان، از جمله سایت های تجارت الکترونیک، علاقه زیادی به این روزهای افسانه ای نشان دادند.

چرا جمعه سیاه؟

تخفیف های جمعه سیاه که به یک سنت تبدیل شده است، هم در فروشگاه ها و هم در سایت های تجارت الکترونیک توجه زیادی را به خود جلب کرده است. این روز تخفیف که از آمریکا شروع شد به مرور زمان در سراسر جهان گسترش یافت و همه پذیرفتند که این روز یک روز تخفیف است. از آنجایی که به پایان سال نزدیک می شود، مردم شروع به خرید محصولات فصل جدید برندهای مورد علاقه خود و محصولات موجودی که فروشگاه ها برای دوره بعد دارند، با تخفیف های افسانه ای شروع کردند. قبل از سال جدید، کمپین‌های تخفیف افسانه‌ای برای بسیاری از محصولات آغاز شده است که می‌توانید تصور کنید، از محصولات الکترونیکی گرفته تا محصولات سوپرمارکت، از محصولات پوشاک تا لوازم آرایشی با قیمت‌های مقرون به صرفه. همه کسانی که می خواهند نیازهای زمستانی خود را قبل از سال جدید برآورده کنند، به جمعه سیاه علاقه دارند و یکی از مورد انتظارترین روزهای سال میباشد.


تاریخ: 1401/04/22 11:52 ق.ظ | دفعات بازدید: 18



خرید آنلاین و مطمئن

پشتیبانی 7*24

اطلاع رسانی مراحل سفارش

تحویل اکسپرس